Sušiče vzduchu

sušičky OMI

Štandardný sušič vzduchu

je navrhnutý za kompresory, ktoré si už v dochladzovači dochladili výstupný vzduch zo stláčacieho stupňa - a to iba v závislosti na teplote okolia. Pre odvod kondenzátu je použitý automaticky odvádzač kondenzátu. Pred sušič vzduchu je zaradený filter pre hrubé nečistoty na ochranu vymrazovacieho sušiča.

Týmto vzniká potreba použiť veľký počet zariadení, čo má za následok vysoké náklady na pripojenie, veľké rozmery systému a obtiažnu špecifikáciu systému.

Sušiče HTD = vyšší systém, menší tlakový úbytok = šetrenie systémových nákladov

HTD sušič obsahuje:

  • Dochladzovač, ktorý nám umožňuje prijímať vstupný vzduch do zariadenia až do teploty 90 °C
  • Predfilter 5 mikrónov na odstránenie pevných častíc a kondenzátu pred vstupom do sušičky
  • Antikorózne prevedenie výmenníkov z medi a nehrdzavejúcej ocele
  • Samostatný solenoidový ventil pre odvod kondenzátu
  • Šetrenie energie auto–sleep mód
  • Ekologické chladivo R 134a

ovladací panel sušiča

Ovládací panel

Mikroprocesor pre kontrolu rosného bodu s pravidelnými intervalmi sušenia, výstraha vysokej teploty, výstraha nízkej teploty.

Opcionálne možnosť diaľkového ovládania.

ABRO s.r.o.   www.abro.skPredstavenie firmy

Ponúkame Vám už 10 rokov komplexné služby v oblasti predaja a servisu vývev, dúchadiel, kompresorov a sušičiek vzduchu. Sme zastúpením firmy Gebruder Becker a Alup, OMI, NITTO pre Slovensky trh. Špecializujeme sa na servis lamelových dúchadiel (kompresorov) a vývev, dúchadiel s bočným kanálom. Ďalej servisujeme: Skrutkové kompresory, piestové kompresory, rootsove dúchadlá a vývevy, vodokružné vývevy, piestikové dúchadlá, membránové vývevy a dúchadlá...Kontakt